Лукашенко вже запевняє, що не погрожував ні ядерною зброєю, ні "Вагнером"

Лукашенко вже запевняє, що не погрожував ні ядерною зброєю, ні

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його держава нічим "не розмахує": ні атомною зброєю, ні підрозділом "Вагнера".

Також він стверджує, що війна на території Білорусі неможлива, бо білоруси найбільш миролюбна нація у світі, йдеться у його промові з нагоди так званого "Дня народної єдності", яку цитують державні медіа Білорусі.

"Як президент і головнокомандувач хочу вас запевнити: ми не хочемо воювати, і не будемо воювати", стверджував Лукашенко.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Він натякнув на ймовірність того, що "не дай боже щось трапиться", і оголосив, що в такому разі битися за свою землю доведеться до "останнього білоруса".

"Ми всі станемо Брестською фортецею. Ми будемо до останнього солдата і людини-білоруса захищати свою землю, яка належить нашим дітям", закликав білоруський диктатор.

Білорусь в ймовірній війні переможе "в ім'я миру" і буде розвиватися "на фундаменті перемог, досягнень, досвіду та пам'яті наших героїчних предків", заявив Лукашенко.

Європейський парламент ухвалив резолюцію із засудженням участі режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка у військовій агресії Росії проти України.

У документі наголошують, що влада Білорусі постачає російським військам боєприпасами і технікою і надають їм і "вагнерівцям" плацдарм на своїй території.

Читайте також: