Пляжі Києва: найкращі безкоштовні та платні пляжі Києва

Пляжі Києва: найкращі безкоштовні та платні пляжі Києва

З настанням літніх днів вже активно відкриваються безпечні пляжі Києва. Вони дозволяють і відпочити, і відволіктися від важких умов, адже кияни та гості столиці все ще перебувають під загрозою у воєнний період.

безпечні пляжі києва

Є закриті пляжі Києва та безкоштовні найкращі пляжі Києва. Що примітно, на них можуть відпочити кияни, сім'ї і просто туристи. При цьому найкращі місця, вони ж безпечні та красиві, необов'язково дорого коштують.

Відкриті пляжі Києва: що поки що відомо?

Почнемо з того, що офіційні пляжі Києва працюють буквально щороку, хоч у країні й війна. Мова про безкоштовні та платні пляжі Києва, які мають різні ціни, територію та всі необхідні зручності. Є й пляжі Києва, де можна купатися, адже у 2024 році не всі зможуть вибрати на відпочинок, навіть у сонячну Одесу.

найкращі пляжі києва

Почнемо з того, що Київ, розташований на берегах Дніпра, пропонує безліч пляжів для відпочинку. Тут можна знайти як безкоштовні пляжі з розвиненою інфраструктурою, так і платні пляжні комплекси з високим рівнем сервісу.

безпечні пляжі києва

Безкоштовні пляжі, звичайно, найпопулярніші. Про які пляжі йдеться:

 1. Центральний пляж на острові Трухан. Один з найпопулярніших і найдоступніших пляжів Києва, розташований на Трухановому острові. Чим він особливий, на його території чистий пісок, плавний вхід у воду, наявність рятувальників, можливість оренди велосипедів та катамаранів для активного відпочинку.

 2. Пляж на Оболонській набережній. Доглянутий пляж на Оболонській набережній, популярний серед мешканців Оболоні та гостей міста. Це чудове місце для сімейного відпочинку, безліч розважальних заходів та фестивалів у літній сезон.

 3. Пляж "Вербний". Невеликий, але затишний пляж розташований біля озера Вербне в Оболонському районі. На пляжі спокійна атмосфера, чиста вода, місце для пікніків і риболовлі.

 4. Гідропарк. Один з найбільших та найбільш відвідуваних пляжних комплексів Києва, розташований на однойменному острові. На території різноманітність пляжів для різних типів відпочинку (сімейні, молодіжні, спортивні), водні атракціони, можливість оренди човнів та катамаранів.

 5. Венеціанський пляж. Це пляж на острові Долобецький, також відомий як Венеціанський, популярний серед мешканців Лівого берега. Піщаний пляж, плавний вхід у воду, спокійна атмосфера, вистачає на пляжі.

 6. Дитячий пляж. Спеціально обладнаний пляж для дітей на Трухановому острові. Пляж підходить для сімей з маленькими дітьми, безпечне та розважальне середовище.

безпечні пляжі києва

У Києві до війни було багато платних пляжів. На які їх вимагають уваги:

 1. Olmeca Plage. Популярний платний пляжний клуб на Трухановому острові, що пропонує високий рівень сервісу та комфорту. До війни на ньому часто проводилися вечірки, концерти та різноманітні заходи, високий рівень сервісу та безпека.

 2. City Beach Club. Перший пляжний клуб на даху, розташований на даху ТРЦ Ocean Plaza. Біля пляжу унікальне розташування на даху, гарні краєвиди на місто, атмосфера курортного відпочинку.

 3. Bora Bora Beach Club. Відомий пляжний клуб на Долобецькому острові, що пропонує стильний відпочинок та розваги. Раніше біля пляжу було активне нічне життя, концерти та вечірки, високий рівень сервісу та обслуговування.

 4. ЮБК (Південний Берег Києва). Пляжний клуб на березі Дніпра, відомий своїми культурними заходами та затишною атмосферою. Традиційно до війни на території пляжу часто проводилися музичні та мистецькі фестивалі, заходи та вечірки.

 5. Venice Beach Club. Новий пляжний клуб на Долобецькому острові, що пропонує преміум-послуги та комфорт. З території пляжу відкривається чудовий краєвид на Дніпро, високий рівень сервісу, ідеальне місце для розслабленого відпочинку.

 6. Chi by Decadence House. Розкішний пляжний клуб, що пропонує ексклюзивні послуги та високий рівень комфорту. Загалом це престижне місце для відпочинку, організовані заходи, концерти та вечірки.

Загалом навіть у 2024 році вибрати буде з чого.

закриті пляжі києва

В цілому, Київ пропонує різноманітні варіанти для пляжного відпочинку, які підходять для будь-яких уподобань. Тут можна знайти як безкоштовні громадські пляжі з розвиненою інфраструктурою для сімейного відпочинку, так і платні елітні пляжні клуби з високим рівнем сервісу і розваг.

Дикі пляжі дозволяють насолодитися тишею і природою, надаючи можливість відокремленого відпочинку далеко від міської суєти. Незалежно від вибору, кожен знайде у Києві ідеальне місце для пляжного відпочинку.

Популярні дикі пляжі Києва

У Києві ще до війни було багато диких пляжів. Наприклад, пляж на острові Жуків. Дикий пляж, розташований на острові Жуков, що приваблює любителів природи та усамітнення. Принаймні так було до війни. На території пляжу є мінімальна інфраструктура, відсутність організованих зручностей. Серед переваг, чиста природа, тиха атмосфера, можливість кемпінгу та риболовлі.

закриті пляжі києва

Є в Києві ще один дикий пляж на острові Великий. Цей дикий пляж, розташований на острові Великий, є популярним серед любителів відокремленого відпочинку. Як і в інших диких пляжів, практично відсутня інфраструктура, тому рекомендується приносити все необхідне з собою. На пляжі чудові краєвиди на природу, можливість купання та пікніків.

Як вибрати пляж у Києві у 2024?

Вибір пляжу в Києві в 2024 році залежить від переваг та вимог до відпочинку. У Києві безліч пляжів, кожен з яких має свої особливості та переваги. Втім, точні графіки роботи та умови забезпечення безпеки змінюватимуться, а тому це потрібно враховувати.

закриті пляжі києва

Як вибрати пляж за розташуванням:

 1. Труханів острів. Близькість до центру міста, мальовничі краєвиди, безліч кафе та ресторанів.

 2. Гідропарк. Розташований на Дніпрі, з розвиненою інфраструктурою та зручним доступом на метро.

закриті пляжі києва

Вибираємо тип пляжу:

 1. Піщані пляжі. Підходять для сімей з дітьми, зручні для відпочинку.

 2. Галькові пляжі. Менш популярні, але мають свою красу для любителів відокремленого відпочинку.

найкращі пляжі києва

Що відомо про інфраструктуру:

 1. Наявність шезлонгів, парасольок, кафе, душових кабін, туалетів.

 2. Спортивні майданчики для пляжного волейболу, прокат човнів та катамаранів.

Можна вибрати пляжі з чистоти води. Звертайте увагу на екологічний стан пляжу, наявність сміття та чистоту води. Перевіряйте відгуки та рекомендації від інших відвідувачів. Так можна робити щороку. Також краще врахувати наявність рятувальників, огороджені зони для купання, помірну течію води. Сімейним парам сподобаються водні атракціони, можливість оренди катамаранів, гідроциклів, спортивні заходи.

найкращі пляжі києва

Щодо популярних місць, то вони можуть працювати у 2024 році, якщо зможуть забезпечити безпеку відвідувачам. Якщо говорити про поурочні пляжі минулих років, то виграшним варіантом завжди був пляж на Трухановому острові. Він виграє за рахунок близькості до центру міста, а ще підкуповує чудовими краєвидами на Поділ та Дніпро. Не менш популярний та гідропарк. Це величезний розважальний комплекс на острові у Дніпрі. Піщані пляжі, атракціони, кафе, нічні клуби до війни тут можна було знайти абсолютно все. Можна звернути увагу і на пляж "Веселка" на Оболонській набережній, де красиво та досить дешево.

Читайте також: