Інвалідність оформляти будете? - Регіна Тодоренко розповіла про свою хворобу

Інвалідність оформляти будете? - Регіна Тодоренко розповіла про свою хворобу

Телеведуча Регіна Тодоренко вперше заговорила про свою хворобу, з якою бореться із 14 років.

На своїй сторінці в Instagram артистка розповіла, що має сколіоз.

Інвалідність оформляти будете? Отримайте пенсію, щомісячні доплати, податкові послаблення, виплати. Від цих слів долоні стали мокрими, тілом пробіг холод. Як зараз пам'ятаю ком у горлі, коли мені, 14-річному дівчиськові, хірург озвучив свій вердикт. Звичайно, було рекомендовано лікування, ЛФК, операція з впровадженням у мій хребет 24-х шурупів та штифтів, реабілітація пів року-рік та ризик взагалі не встати на ноги після хірургічного втручання, — згадала знаменитість.

Артистка згадала, що її мама була налякана та роздратована через те, що медики не пропонували більш лояльного способу лікування. Численні походи до інших фахівців не давали втішних прогнозів.

Після цього огляду були ще десятки, і щоразу: "роздягніться до пояса". Я — підліток, у мене перші ознаки молочних залоз, а я стою без одягу, звичайно, у присутності мами і, звичайно, з незадоволеним виглядом. Мене оглядають, обмацують і торкаються холодними руками чужі чоловіки, жінки, хоч лікарі. Я ледве стримуюсь, але лікування необхідне! Майбутні 15 років мовчу про свою хворобу, боюся здатися не такою як усі, боюся жалю до себе, боюся здатися слабкою, — продовжила розповідь вона.

Під час зйомок тревел-шоу "Орел і решка" Регіна Тодоренко спеціально робила заборонені дії для людей зі складним ступенем сколіозу.

Починаючи зі взуття на високих підборах, перельотів по 20 годин у положенні "зю", рюкзака 15 кілограмів, закінчуючи екстремальними видами спорту: стрибками з парашутом, стрибками на тарзанці зі 111 метрів, зануренням з балоном, серфінгом, фігурного катання. Щоразу після чергового випуску, де я на коні або квадроциклі, де мій хребет зазнає "жорстоких випробувань" чекаю дзвінка від мами: "Доню, тобі ж все це не можна, прошу тебе..." — відзначила зірка.

За словами знаменитості, все це вона переживала і переживає, щоб почуватися "нормально", навіть попри біль, який відчуває щодня. Крім цього, Регіна згадала, що лікарі їй забороняли природні пологи, проте подробиць вона не стала розкривати.

 

Я, правда, не знаю, що таке жити без болю у спині, але коли захоплена роботою, забуваю про неприємні відчуття, — поділилася Тодоренко в мережі.

 

 

 

 

Читайте также: