Ксенія Мішина розповіла, як її розкритикував Меладзе

Ксенія Мішина розповіла, як її розкритикував Меладзе

Відома актриса Ксенія Мішина згадала про переїзд до столиці та перші кроки в акторстві. Коли дівчина переїхала до Києва, вона збиралася вступати до університету Карпенка-Карого, але на телеведучу. Артистка зізналася, що не була певна, що зможе стати акторкою.

Щоб познайомитися з професією телеведучої, Ксенія пішла на курси і після їх закінчення зрозуміла, що не хоче бути ведучою. Тоді вона наважилася вступати на актрису. Дівчина записалася на підготовчі курси до університету. А згодом побачила інформацію про кастинг талант-шоу "Україна сльозам не вірити".

Якщо ви запитаєте, в чому був сенс шоу, я не скажу, але там треба було вміти робити все (співати, танцювати, грати)... а я не вміла нічого... Усього було кілька турів кастингу, де Костя Меладзе та Наталія Андрійченко вирішували твою долю. На цих кастингах були чудові актори, співаки, танцюристи і... я, – розповіла Ксенія Мішина.

Коли Ксенія почала виступати журі у складі Костянтина Меладзе та Наталії Андрійченко зупиняли її, коли вона співала та танцювала.

Меладзе сказав розпочати з пісні. Я заспівала буквально кілька фраз і мене відразу зупинили... Так, це було ганебно і мені про це сказали, причому досить перебільшено (тепер розумію чому, зйомки кастингу). Усередині я стиснулася і відчувала себе справжньою нікчемністю. Поглянувши на мій танець – реакція була такою самою. А ось сценка їм зайшла. Хоча я вже була в розтоптаному стані, – зізналася артистка.

        Посмотреть эту публикацию в Instagram                      

Публикация от Ксения Мишина (@misha.k.ua)

Незважаючи на провальний виступ журі, запропонувало участь у шоу дівчині, але через її зовнішність.

Потім я вийшла на край сцени для оголошення результату, де мене теж довго поливали, але зрештою сказали, що я красива і я стаю учасницею шоу! Я була шокована... Що? Гарна? Я справді не знала, що настільки. Пішовши за лаштунки після всієї ганьби, я дико розплакалася. Тоді я зрозуміла, яку силу може мати краса, але водночас вирішила, що йтиму назустріч мрії через професіоналізм та постійну роботу над собою! – підсумувала зірка.

Читайте также: