Ксенія Мішина зізналася про відверті кадри на знімальному майданчику

Ксенія Мішина зізналася про відверті кадри на знімальному майданчику

На знімальних майданчиках знімаються найрізноманітніші сцени, бо це життя. Одні з улюблених акторами — це інтимні. Не кожен артист зважується на таку роботу в кадрі, але, іноді, цього кроку не уникнути.

Своє ставлення щодо відвертих кадрів прокоментувала українська актриса Ксенія Мішина.

В інтерв'ю Фактам ICTV екс-"Холостячка" зізналася, що не категорична щодо інтимних сцен, але все ж має свою позицію щодо зйомок в них.

"Я не категорична щодо відвертих сцен. Якщо це буде крутий проект, і я побачу за сценарієм, що в цій сцені є сенс, — без проблем. Але якщо це звичайна примха режисера, його особиста фантазія — я буду проти", — поділилася знаменитість.

Ксенія також зізналася, що не готується до таких сцен, адже дуже задоволена своєю фізичною формою.

Більше ніж реакція на фігуру, її хвилює реакція глядача, тому вона педантично погоджується на роботу.

"Піти в спортзал? (сміється). Я не соромлюся свого тіла. Але я завжди скажу Ні, якщо не бачу в цьому сенсу. Важко відтворити інтимні сцени, коли ти не розумієш, навіщо вони в даній роботі. У моєму нещодавньому медичному проєкті я зіткнулася з такою ситуацією: було вирішено зняти одну дуже інтимну сцену, на яку глядач згодом відреагував негативно. Було багато негативних коментарів, наприклад: Навіщо? Цій героїні таке не підходить. Це лише підтвердило мої власні відчуття: іноді подібні сцени не потрібні", — сказала Мішина.

Читайте также: