Переможець "Холостячки" розповів про стосунки з Мішиною після розставання

Переможець

Комік, сценарист та переможець "Холостячки" зізнався, як спілкується з Ксенією Мішиною після гучної заяви про розставання.

Олександр Еллерт прокоментував стосунки зі своєю колишньою. Виявилося, що він не зупинився стежити та лайкати світлини дівчини в соцмережах. Неоднозначно відповідав на питання про їх роман, і не став підтверджувати або спростовувати їх возз'єднання.

Нагадаємо, за стосунками Ксенії та Олександра стежить мільйонна армія фанатів. Вони продовжили роман після участі в реаліті "Холостячка", побралися та стали жити разом з сином дівчини.

Та нещодавно акторка несподівано заявила, що їхні стосунки завершилися "остаточно і безповоротно", відмовляючись від подальших коментарів. Тепер же на її сторінці почали з'являтися відео й фото з розкішними букетами. 

"Я скуповую квіти у всіх квіткових магазинах. Вона, сподіваюся, їх не перепродує. Ось у таких ми стосунках", — прокоментував Еллерт.

На питання, хто саме підніс Ксенії букет, який нещодавно з'являвся в її сторіс, бо вона не розповіла, від якого таємного шанувальника отримала подарунок, Олександр дав відповідь:

"Нехай це буде інтригою".

 

Читайте также: