У тримісячного сина Віктора Павліка з'явився Instagram-аккаунт (фото)

У тримісячного сина Віктора Павліка з'явився Instagram-аккаунт (фото)

У червні цього року Віктор Павлік та Катерина Репяхова стали батьками. Зараз подружжя разом з малюком вирушили на відпочинок до Туреччини. Блогерка розповіла, як вони пережили переліт з тримісячною дитиною, а після цього зізналася, що перші дні виявилися для них важкими у відпустці.

В останній публікації зіркові батьки зізналися, що створили синові Instagram-аккаунт, в якому будуть публікувати нові фото і відео з ним. Пости у блозі пишуться від імені Михайла, а в описі сказано, що ведуть його Катерина і Віктор.

Даний акаунт буде невеликим електронним щоденником моїх досягнень. Зараз мені 3,5 місяця. Моя вага 8 кг. А зріст приблизно 65 см. Я добре тримаю голівку. Довго розглядаю іграшки. Не люблю лежати на животі. Добре засипати у мене виходить тільки на вулиці. Я просто обожнюю посміхатися. А ще більше я люблю купатися і не просто купатися, а плавати у ванній, — йдеться в публікації-знайомстві.

З подорожі до Туреччини своїми враженнями вони також поділилися. Пост підкріпили фото Михайла із зірковим батьком. Вони позували на території готелю і розглядали разом дизайн.

Сьогодні другий день в Туреччині та мені вже не так страшно. Вчора я перший раз летів на літаку і у мене було дуже багато вражень. А потім ми приїхали в незнайоме місце. Так багато всього нового, я навіть не встигаю все розглядати. Як добре, що моя матуся і тато вчасно зрозуміли, що мені спокійніше у них на ручках. Скоро я звикну і буду частіше лежати в колисці сам. Але коли я на ручках, я дуже щасливий і мені все подобається навколо, — поділилися батьки в мережі.

У мережі підписники дуже радісно відреагували на обличчя маленького Михайла та помітили схожість з Олександром Павліком:

Ну наконец-то, он у вас бесподобный!

У Вас очаровательная семья, любви и счастья Вам! А Мишутка чудо.

Дуже схожий на старшого брата Олександра Павліка.

Який красунчик!

Читайте также: