Українські зіркові пари, що мають велику різницю у віці (фото)

Українські зіркові пари, що мають велику різницю у віці (фото)

5 пар українського шоубізу, які не переймаються через вік та поринули у кохання з головою. 

Віктор Павлік і Катерина Реп'яхова – 28 років

У травні 2020 року тоді ще 54-річний народний артист України одружився зі своєю концертною директоркою Катериною Реп'яховою, яка молодша на 28 років. 15 червня цього року у пари народився син Михайло. Пара часто жартує про свою різницю у віці. Оскільки,  Павлік навіть старший за свою тещу.

 

Камалія і Мохаммад Захур – 22 роки

Популярна українська співачка Камалія молодша від коханого, пакистанського мільярдера Мохаммада Захура на 22 роки. Зараз подружжя виховує 7-річних двійнят – Арабеллу та Мірабеллу.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко – 15 років

Подружжя телеведучих Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко мають різницю у віці у 15 років. Вперше Дмитро побачив Олександру 2016 року на конкурсі "Міс Україна", де дівчина брала участь, а ведучий був суддею. З'їхалися вони лише після реєстрації стосунків у червні 2019 року у Єрусалимі.

Оля Полякова та Вадим – 15 років

Кохання співачки Олі Полякової та бізнесмена Вадима зародилося 2003 року. Тоді 19-річна артистка виступала на кораблі, на дні народження майбутнього чоловіка. Пара виховує двох доньок – 16-річну Марію та 9-річну Алісу.

Юлія Думанська і Григорій Козловський – 20 років

2018 року співачка Юлія Думанська, якій на той момент було 27 років, вийшла заміж за львівського бізнесмена Григорія Козловського. Чоловік старший за свою обраницю на 20 років. За місяць артистка оголосила про вагітність. 

Читайте также: