Євгенія Власова на "Танцях зі зірками" виступала з хворобою, якою заразилася під час проєкту

Євгенія Власова на

У минулому випуску "Танці зі зірками" проєкт покинула Євгенія Власова. Проте, як виявилось, співачка все одно не змогла б взяти участь у наступному випуску, адже у неї підтвердили COVID-19.

На своїй сторінці в Instagram знаменитість зізналася, що підхопила інфекцію під час участі у шоу. Вона зізналася, як протікає хвороба та розкрила подробиці свого стану шанувальникам.

Добре, що я залишила у восьмому ефірі цей проект, бо зараз я з коронавірусом. Не знаю, у якій формі він у мене. Сподіваюся, не дуже важка, бо поки що я ще ходжу, щось роблю. Зник нюх, смак. Найстрашніше, що стрес не можу заїсти. Нічого не відчуваєш. Це жахливо. Виходила я на сцену теж із коронавірусом. Зізнаюся, це було дуже непросто, але ми впоралися. Я думала, що вже ним перехворіла. Виявляється, що ні, — розповіла артистка.

На восьмому ефірі на паркет Євгенія виходила вже з коронавірусом, про що стало відомо лише згодом. Вона зауважила, що організатори були в курсі, що її стан здоров'я погіршився, але ковід-симптомів тоді ще не було.

Танці із зірками — це те місце, де нікого не цікавить, як ти почуваєшся. Вони знали, що маю якийсь вірус. Але скажуть, що треба робити свою справу, якщо ти підписала контракт. Я вийшла і зробила свою справу. Це не дуже приємна для мене історія. Ні я, ні сам проект "Танці з зірками" на момент виступу та перебування мене на проекті, не знали про мій діагноз нічого! Тому що в мене було просто нездужання та слабкість, не було ні температури, ні кашлю і нічого того, що зазвичай супроводжує коронавірус, — підсумувала Власова в мережі.

Читайте также: