З Днем рибалки: привітання у прозі, віршах та листівках

З Днем рибалки: привітання у прозі, віршах та листівках

Кожну другу неділю липня рибалки та любителі риболовлі відзначають своє професійне свято – День рибалки, яке у 2024 році припадає на 14 липня. В Україні свято було засновано 22 червня 1995 року і з того часу, його святкування припадає на розпал літнього сезону риболовлі.

Метою Дня рибалки є привернення уваги суспільства до робітників рибного господарства, подяка цим працівникам за їхню старанну діяльність, а також підвищення зацікавленості до професійних рибацьких спілок.

Рибальство потребує певних вмінь та знань, таке заняття не можна назвати легким. Сама професія рибалки є дуже давньою, вона виникла одночасно з полюванням та збиранням.

Це чудова нагода привітати друзів та близьких, для яких риболовля – улюблена робота і хобі. «Главком» підготував велику добірку найкращих привітань із цим святом у віршах, прозі та яскравих листівках.

Привітання з Днем рибалки в прозі

Вітаю з Днем рибалки і від щирого серця бажаю ловити на свій гачок не тільки велику і смачну рибку, але і велику удачу, величезний успіх. Нехай кожна рибалка буде святом для душі, нехай кожен день дарує відмінний настрій, бадьоре самопочуття і натхнення впевненого і досвідченого рибалки.

***

Вітаю З Днем рибалки! Нехай улов завжди буде багатим і хорошим, нехай в життя приходять радість і успіх, нехай буде міцним здоров'я і добрим світ навколо. Бажаю нарешті зловити золоту рибку, яка виконає всі найзаповітніші бажання.

***

У День рибалки вітаю всіх рибалок і любителів порибалити і хочу побажати вдалого улову, нехай у ваші сітки завжди потрапить щастя, удача, здоров'я і любов і нехай кожна рибалка приносить задоволення і буде втіхою для душі!

***

Вітаю з Днем рибалки! Нехай улов завжди буде багатим і гарним, нехай в життя приходять радість і успіх, хай буде міцним здоров’я і добрим світ навколо. Бажаю нарешті зловити золоту рибку, яка виконає всі найзаповітніші бажання.

***

Вітаю з Днем рибалки та від щирого серця бажаю ловити на свій гачок не тільки велику й смачну рибку, але й велику удачу та успіх. Нехай кожна риболовля буде святом для душі, нехай кожен день дарує чудовий настрій, бадьоре самопочуття та натхнення впевненого і досвідченого рибалки.

***

З Днем рибалки. Бажаю, щоб рибка сама пливла до тебе в руки, щоб кожен твій улов був великим і трофейним, щоб кожна хвилина риболовлі доставляла тобі задоволення і радість. Бажаю міцного здоров'я рибалці, бажаю не вити білугою, а плавати по морю життя веселою ставридкою!

***

Бажаю зловити тобі величезну гору щастя, щоб на все життя вистачило. Нехай улов буде такий, щоб серце завмерло від радості. Бажаю, щоб завжди клювало, а додому приносив багато риби і радував близьких.

Привітання з Днем рибалки у віршах

З Днем рибалки привітаю,Улову рибного бажаю!Ще й золоту спімать рибину,Бажання загадати за хвилину!Щасливим будь, веселим, не сумуй,Любов до риби все життя пильнуй!

День веселий у рибалкиЗавітав до нас із ранку.Ніс відерце черв'яківІ прикорм для окунів,Блешні ніс він і гачки,І садочки, і сачки,І звичайно, ніс удачу,З нею карще, ніж інакше!Я рибалок привітаюІ улову побажаю!

Всіх рибалок від душі вітаємо,Улову ми вам відмінного бажаємо,Щоб сітки не рвалися, рибка ловилася,Плескалась в водичці і веселилася!

Бажаю чудового кльову,Відерце велике улову,Надійной нехай буде вудка,Душа хай не знає смутка!

З Днем рибалки я вітаю,Рибка ловиться нехай,Закидай подалі вудку,Віртуозно підсікай.Хай рибалка буде в радість,Серцем там відпочивай,Та уловом фантастичнимВсіх знайомих ти вражай.

В день рибалки приймай вітання,Щирі й теплі побажання.Улов хай буде величезний,Хай попадеться лящ кремезний.І надалі так тримай,Багато риби сьогодні впіймай.

Зі святом вас, дорогі рибалки!Бажаю щастя через край,Здоров’я, миру, радості,Нехай буде великим ваш улов від нині, і до старості!

День рибалки – привітання у листівках

Читайте також: