Зеленський відповів, чи піде Шмигаль у відставку слідом за Степановим

Зеленський відповів, чи піде Шмигаль у відставку слідом за Степановим

У президента Володимира Зеленського запитали, чи не бути йти у відставку прем'єр-міністр Денис Шмигаль слідом за Максимом Степановим через вакцинацію. Глава держави відповів, що став на бік прем'єра.

За словами президента, дестабілізація уряду вплине на стабільність в Україні. Зеленський звернув увагу на відповідальність Степанова, пише INKORR.com

Президент натякнув, що Степанов не хотів працювати у команді.

Я вважаю, що вони дуже мало працювали з головним санітарним лікарем...Степанов знає, що я до нього дуже гарно ставився...Він знає, що я йому говорив: не треба відстороняти санітарного лікаря, прем'єр-міністра. Треба працювати одною командою,  – сказав Зеленський.

Президент підсумував, що деколи люди хочуть отримати славу. Він зазначив, що "іноді, коли ти отримуєш славу, отримуєш голосування".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Головні тези: Що пообіцяв Зеленський під час пресконференції?

Відставка Степанова: що треба знати

  • Максима Степанова звільнили з посади міністра охорони здоров'я 18 травня 2021 року. Він перебував на посаді з березня 2020 року.
  • Головною причиною відставки посадовця є провал вакцинації населення від коронавірусу. В Україні вона розпочалась значно пізніше, ніж в інших країнах.
  • Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що є речі, за які Степанову точно можна подякувати, але є "провалені завдання".
  • До слова, коли лише з'явились чутки про звільнення Степанова, Шмигаль надіслав до Ради подання про його відставку.

Читайте також: