Кучма залишив посаду глави української делегації в контактній групі Донбасу

Другий президент України Леонід Кучма пішов з поста повноважного представника країни в тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на сході України.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що з повагою ставиться до його рішення припинити участь в роботі групи. Він висловив подяку Кучмі за його роботу на чолі української делегації, пише видання INKORR.com

"Дякую за всі зусилля, які ви доклали для розблокування Мінського процесу для досягнення миру. Ваш досвід був надзвичайно важливим і потрібним. Завжди готовий почути вашу пораду в майбутньому", - сказав він.

Леонід Кучма сказав, що за останній рік робота тристоронньої контактної групи була відновлена ​​і значно просунулася, досягнуті важливі домовленості. За його словами, він і надалі готовий ділитися досвідом та надавати консультації по встановленню миру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Бойовики порушили перемир’я на Донбасі

Тристороння контактна група була утворена в 2014 році в складі представників України, Росії та ОБСЄ. У Києві та ОБСЄ вважають, що основною перешкодою у врегулюванні конфлікту на Донбасі є позиція Москви.

У вересні 2018 року Кучма вже подавав у відставку з поста глави української делегації в тристоронньої контактній групі. Тоді він розповідав, що близько ста разів побував в Мінську на засіданнях групи і втомився від заздалегідь відомого результату. Але 3 вересня він знову зайняв пост повноважного представника країни в тристоронньої контактній групі.

Леонід Кучма з 1994-го по 2005 рік був президентом України. У 2015 році він був одним з учасників підписання Мінського протоколу в рамках міжнародних зусиль з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: