Шахти ДТЕК Павлоградвугілля відновили роботу після місяця простою

Незважаючи на складну ситуацію в енергетиці, ДТЕК Енерго виводить з простою 10 шахт ДТЕК "Павлоградвугілля", а також допоміжні підприємства і збагачувальні фабрики ДТЕК Павлоградська, Добропільська, Курахівська і Першотравенський ремонтно-механічний завод.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Павлоградвугілля, пише видання INKORR.com

З 16 травня вони відновлюють роботу з видобутку і збагачення вугілля, ремонту гірничо-шахтного обладнання, щоб забезпечувати паливом теплову генерацію для виконання прогнозного балансу електроенергії.

Вугільні підприємства ДТЕК Павлоградвугілля і три збагачувальні фабрики вимушено призупинили роботу 20 квітня. Причина - системна криза в енергетиці України, який привів до розбалансування енергосистеми, і, як наслідок, різкого зниження затребуваності вітчизняної вугільної продукції.

В кінці квітня Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України затвердило новий прогнозний баланс електроенергії на 2020 рік. На його основі сформовано паливний баланс, в якому розраховано, скільки вугілля потрібно для української енергетики протягом року. Для виконання даного прогнозного балансу і забезпечення видобутку необхідного обсягу вугілля для ТЕС, шахти ДТЕК Павлоградвугілля і три збагачувальні фабрики і відновлюють роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кабмін частково призупиняє в Україні вироблення електроенергії на АЕС

Однак ситуація в енергетичній галузі залишається напруженою. Так, не всі учасники ринку працюють згідно із затвердженим прогнозним балансом. Це не дає можливість теплової генерації виробляти планові обсяги електроенергії і споживати заявлений обсяг вугілля. Також не сформований економічний баланс енергетичного ринку, через що немає розуміння його економічного функціонування.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: