Українка увійшла у топ-10 Кубка світу з біатлону у Швейцарії

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина зайняла десяте місце в переслідуванні на етапі Кубка світу у швейцарському Ленцергайді. Це найкращий результат серед українських біатлоністок в особистих гонках цього сезону.

Анастасія відстала на 1.49,6 і має один промах на стрільбищі. Першою фінішувала француженка Жюстін Бреза-Буше, друге місце посіла інша француженка Жюльї Сімон, а третє – норвежка Маріт Ісгол Скоган.

Решта українських біатлоністок такі результати: Ірина Петренко – 12-те місце, Юлія Джима – 18-те, Христина Дмитренко – 29-те.

Сьогодні також відбудеться чоловічий персьют на 15 км. Україну будуть представляти Дмитро Підручний (відставання 1 хвилина 29 секунд), Артем Прима (+2.18) та Тарас Лесюк (+2.25).

Варто зазначити, що українські спортсмени не потрапили до топ-20 у чоловічому спринті на цьому етапі Кубка світу з біатлону.

Раніше наша команда посіла 14-те місце у першій чоловічій естафеті Кубка світу з біатлону.