Юнацька збірна України з хокею виборола срібло на чемпіонаті світу-2024

Юнацька збірна України з хокею зайняла друге місце на чемпіонаті світу-2024

Згідно з повідомленням Суспільного, українські хокеїсти (U18) зайняли друге місце на чемпіонаті світу-2024.

Українська команда грала в дивізіоні IA вже другий сезон поспіль. Під керівництвом тренера Олександра Бобкіна вони виграли чотири матчі, у тому числі над Австрією (3:2) у вирішальному поєдинку останнього туру. Єдину поразку українці отримали від Німеччини з рахунком 1:2 в овертаймі.

Після останнього матчу Україна вийшла на перше місце в загальній таблиці, випередивши Німеччину на два очки.

У поєдинку між Німеччиною та Данією, данці провели боротьбу і тримали перевагу у рахунку після перших двох періодів (3:2) і в середині третього періоду (4:3). Але німці зуміли зробити камбек і перемогти з рахунком 6:4.

Німеччина стала переможцем дивізіону IA і наступного року виступатиме в елітному дивізіоні чемпіонату світу з хокею серед юнаків.

Нагадаємо, що раніше українська юнацька збірна з хокею здобула четверту перемогу на чемпіонаті світу-2024. У заключному поєдинку вони перемогли Австрію з рахунком 3:2.

Україна почала гру у групі IA з перемоги над Японією (4:1) та Данією (3:1). У третьому матчі наша команда поступилася Німеччині з рахунком 1:2, але в наступному матчі здолала Угорщину з рахунком 7:4.