Єрмак відреагував на санкції США проти Дубінського: "Зробимо все, що у наших силах"

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив що нинішня влада зробить усе можливе, щоб притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за втручання в американські вибори.

Напередодні уряд США ввів за таке втручання санкції проти кількох громадян та організацій України, зокрема народного депутата Олександра Дубінського, пише INKORR.com

«Для ясності — незалежно від партійної приналежності ця адміністрація зробить все, що в її силах, щоб притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за втручання у вибори в США», — написав Єрмак.

Зазначимо, що під санкції США потрапив зокрема чинний народний депутат від президентської партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський, якого пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським (у того нині погані відносини з американською владою).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Останні моделі Lexus і Mercedes: родичі нардепів від "Слуги народу" минулоріч придбали елітне майно

Серед фізичних осіб, які потрапили під санкції, також колишній нардеп Олександр Онищенко (якого судять за корупцію, сам він утік за кордон), колишній прокурор Генпрокуратури Костянтин Кулик, колишній працівник посольства США в Україні Андрій Теліженко, який в інтерв’ю Politico казав про нібито втручання України у вибори в США. 

Серед організацій з України під санкції потрапили ЕРА-МЕДІА ТОВ та сайт NABULEAKS, пов'язані з народним депутатом Андрієм Деркачем, який ще раніше увійшов до санкційного списку США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У США почали розглядати резолюцію про імпічмент Трампа

Усіх їх Вашингтон вважає частиною російської мережі впливу.

    Зазначимо, Мінфін США прямо називає Деркача агентом російських спецслужб, який здійснював кампанію з дезінформації американських громадян із метою вплинути на результати виборів.

    В американському уряді кажуть, що Дубінський, Кулик, Теліженко та Онищенко публічно підтримували цю кампанію Деркача й поширювали дезінформацію. Насамперед йдеться про звинувачення на адресу сина Джо Байдена, який входив до наглядової ради української компанії Burisma.

    ЕРА-МЕДІА ТОВ та сайт NABULEAKS Мінфін США називає підставними медіа, які розповсюджували дезінформацію.

    Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

    Коментувати: