Дуда приїхав до Китаю і планує обговорити з Сі Цзіньпіном війну в Україні

Дуда приїхав до Китаю і планує обговорити з Сі Цзіньпіном війну в Україні

Президент Польщі Анджей Дуда прибув до Китаю з офіційним візитом. Головною метою візиту є обговорення війни в Україні та поліпшення торговельних відносин між країнами.

Канцелярія польського президента повідомляє про це.

Офіційно відомо, що 24 червня заплановані переговори Дуди з китайським лідером Сі Цзіньпіном, прем'єр-міністром Лі Цяном та головою постійного комітету китайського парламенту Чжао Леєм. Польський президент наголосив на важливості політичної складової візиту, зокрема, обговорення російської агресії проти України та гібридної атаки Білорусі на польський кордон.

"Цей візит має велике значення для нашої безпеки в Європі. Ми знаємо, що Китай - наддержава, ми знаємо, що має дружні відносини не тільки з Білоруссю, а й з Росією, і Росія сьогодні є агресором в Україні. І саме про це я хотів би поговорити з президентом Сі Цзіньпіном", - заявив Дуда.

Крім політичних питань, Варшава сподівається на збільшення китайських інвестицій у Польщу та розширення доступу польських сільськогосподарських продуктів до китайського ринку. В рамках візиту Анджей Дуда візьме участь у літньому Всесвітньому економічному форумі в Даляні та польсько-китайському економічному форумі в Шанхаї.

Зазначимо, раніше у ЗМІ повідомлялося, що Дуда вплинув на позицію Трампа щодо допомоги Україні.

Читайте також: