У грудні жителі Києва отримають нові платіжки за тепло

У грудні жителі Києва отримають нові платіжки за тепло

У платіжках з'являться нові рядки з платою за абонентське обслуговування та функціонування систем опалення та гарячого водопостачання.

Жителі Києва у грудні 2021 року отримають платіжки за тепло та гарячу воду нового формату.

Про це повідомляє прес-служба Київтеплоенерго.

Зазначається, що у платіжках з'являться нові рядки з платою за абонентське обслуговування та функціонування систем опалення та гарячого водопостачання.

Раніше за обслуговування та заміну будинкових лічильників тепла та гарячої води жителі платили у вигляді внесків, тепер це включено до плати за абонентське обслуговування.

Абонплата за тепло та гарячу воду вказуватиметься у платіжці окремими рядками та відображатиметься щомісяця. Вона включає витрати на обслуговування будинкових лічильників тепла, витрати, пов'язані з розподілом та адмініструванням послуг.

Максимальний розмір абонплати для однієї столичної квартири – 30,95 грн за послугу з постачання теплової енергії та 33,74 грн за послугу з постачання гарячої води.

Повідомляється, що для будинків, обладнаних приладами обліку, у платіжках клієнтів також відображатимуться такі складові споживання теплової енергії, як функціонування систем опалення та гарячого водопостачання. Їх виділяють із загального обсягу теплової енергії, спожитої будинком.

У деяких клієнтів з'явиться рядок із мінімальною часткою. Це стосується власників квартир з індивідуальними лічильниками, які несвоєчасно передають свідчення, або передають такі, що близькі або дорівнюють нулю. Новий рядок відображає мінімальну частку середнього споживання із загального обсягу спожитої теплової енергії.

Зазначається, що платіжки за листопад клієнти Київтеплоенерго отримають у грудні. Вартість 1 Гкал тепла становить 1654,41 грн. (з ПДВ).

Читайте также: