Сербія врятувала нічію у драматичному матчі із Словенією

Сбербанк врятував нічию збірної з Словенії

Нічия між Словенією та Сербією на Євро-2024

Збірна Словенії зіграла внічию з командою Сербії з рахунком 1:1 у другому турі чемпіонату Європи-2024, який проходить в Німеччині. Цю інформацію повідомляє Суспільне.

Перший гол був забитий на 69-й хвилині Жаном Корнічніком зі збірної Сербії. Він прострілив м'яч у незахищений кут воріт і забив гол.

Словенія змогла вирівняти рахунок на п'ятій компенсованій хвилині завдяки голу Луки Йовича, який з'явився на полі як заміна.

Варто зазначити, що Сербії раніше вдалося зіграти збірну Англії, а Словенія зіграла нічию з Данією.

Також варто нагадати, що Сербійський футбольний союз просить УЄФА покарати Хорватію та Албанію за антисербські скандування під час матчу. У противному випадку, Сербія загрожує відмовитися від участі у Євро-2024. Лист з вимогами було відправлено до Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Варто додати, що УЄФА розпочав дисциплінарну справу щодо поведінки сербських вболівальників на матчі з Англією і оштрафував Сербський футбольний союз на 14,5 тисяч євро. Нагадаємо, що під час цього матчу на трибунах було прапор Росії.