"Вагнер" більше не воюватиме в Україні – Буданов

Найманці російської ПВК "Вагнер" більше не братимуть участь у бойових діях на території України.

Зараз "вагнерівці" все ще є на півдні України та в окупованому Луганську, де у них база. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов, повідомила "Українська правда".

"ПВК "Вагнер" більше не братиме участь у бойових діях на території України. А це найефективніший підрозділ РФ, який вмів досягати успіху за будь-яку ціну", сказав начальник ГУР.

"Станом на зараз вони на території Луганська на базі, яка існує з 2014 року. Також вони перебувають у деяких районах на півдні України. Але участі у бойових діях не беруть", розповів Буданов.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

"Ми отримали компрометацію російського керівництва. В черговий раз зруйновано міф про непохитність російського режиму. Було нанесено втрати військово-космічним силам РФ", заявив начальник ГУР.

Цього тижня моніторингова група "Беларускі Гаюн" повідомила, що у Білорусі на військовому аеродромі Мачулищі під Мінськом зафіксували літак власника ПВК "Вагнер" Євгенія Пригожина.

Самопроголошений президент Олександр Лукашенко заявив, що Пригожин у Білорусі, а командири "вагнерівців" "допомагатимуть" білорусам.

Читайте також: