Збірна Грузії зіграла внічию проти Чехії на Євро-2024

У матчі другого туру Євро-2024 з футболу збірні Грузії та Чехії не змогли визначити переможця і завершили поєдинок з рахунком 1:1.

Збірна Грузії є дебютантом на чемпіонаті Європи-2024 і у своєму першому матчі поступилась Туреччині з рахунком 1:3. Збірна Чехії також програла свій перший матч з Португалією 1:2.

Подробиці матчу Грузія - Чехія

У першому таймі грузинська команда мала можливість забити гол, але голкіпер Чехії відбив м'яч. Однак після перегляду VAR гол не було зараховано через офсайд.

У компенсований час Грузія отримала пенальті через гру рукою у штрафному майданчику Чехії і використала цю нагоду, забивши гол.

На 59-й хвилині Чехія зрівняла рахунок після кутового. Гол забив Патрік Шик.

На останніх хвилинах матчу Грузія не змогла використати перевагу у контратаках і рахунок залишився нічийним 1:1.