Протест під КСУ: суд закидали фаєрами, презервативами і димовими шашками

Тих суддів, хто ухвалював скандальні рішення, вимагають відправити до російського Ростова.

Під будівлею Конституційного суду України триває мітинг громадян, які обурені його рішенням щодо скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування, пише видання INKORR.com

Зараз там вже тисячі людей, проте вони продовжують прибувати в основному з боку вулиці Жилянської.

Будівлю суду охороняють дуже багато правоохоронців, також та на прилеглих вулицях припарковано кілька десятків поліцейських автомобілів, в тому числі і вантажівки для перевезення затриманих. Стоїть також пожежна машина, підключено пожежний гідрант на проїжджій частині вулиці Антоновича.

Рух по вулиці Жилянській на відрізку від Антоновича до вулиці Васильківської на даний час унеможливлено через те, що там перебувають люди.

Протестувальники біля будівлі КСУ запалили фаєри і закидали двір суду димовими шашками. Поліція починає посилювати свої ряди.

Люди продовжують закидати будівлю Конституційного суду димовими шашками. Мітингувальники вимагають відкрити їм ворота у двір КСУ. Вимогу озвучили в гучномовець.

Тих суддів, хто ухвалював рішення, вимагають відправити до російського Ростова. Активісти принесли до суду символічний посадковий документ, а також валізи. Люди переконані, що саме в Росії місце 11 суддям, які ухвалили таке рішення. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: