Росія назвала умову припинення війни на Донбасі

Непроста ситуація на Донбасі, де вже котрий рік йде війна, то загострюється, то трохи слабшає.І ось у Росії, яка окупувала частину української території, нова позиція з цього питання, яку вже озвучив посередник Кремля.

Так, представник Росії в ТКГ Борис Гризлов назвав умову для скасування режиму бойової готовності угруповань "ДНР" і "ЛНР". Він вимагає від України "кроків по деескалації", пише видання INKORR.com

"Класична тактика Кремля. Спочатку посилити напругу, звинуватити Україну, потім вимагати "послаблення". Шантаж в чистому вигляді. В чиї очі там потрібно дивитися щоб побачити світ? Потрібно просто перестати стріляти? Багатошаровий конфлікт? - сказано в повідомленні Telegram-каналу Гончаренко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  5 млрд. доларів заробили росіяни на українському вугіллі

"Якщо за цей рік, Зеленський і його команда досі перебувають в полоні цих уявлень, то я не знаю, що ще потрібно. Цих людей вже не змінити. Це або казкова наївність або свідома робота на капітуляцію України. Навіть не знаю, що з цього гірше", - написав народний депутат України Олексій Гончаренко. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: