Стали відомі деталі смерті й останні слова Дієго Марадони

Серце легендарного футболіста Дієго Марадони зупинилося у віці 60 років 25 листопада. Тепер стало відомо, що лікарі боролися за життя легенди протягом двох годин після того, як він поскаржився на самопочуття.

Лікарі з'ясували, що причиною смерті стала гостра серцева недостатність у пацієнта з кардіоміопатією – ураженням серцевого м'яза, пише видання INKORR.com

Легенді погіршало о 10 годині ранку. Зранку Дієго Марадона прокинувся, поснідав і повернувся в ліжко. Пізніше медсестра, що доглядала зірку футболу після операції, розповіла про його останні слова: "Me siento mal" ("Мені погано" – українською).

Тоді медсестра негайно викликала швидку допомогу. Медики протягом двох годин боролися за життя Дієго Марадони, після чого констатували смерть футбольної легенди.

Рідні також розповіли, що в останні дні Дієго був стривоженим і помітно нервував. Тож вони вирішили відправити його на Кубу для реабілітації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Шевченко став претендентом на звання найкращого футболіста століття

Що ще відомо про здоров'я Марадони:

  • На початку листопада 2020 року він потрапив до лікарні, де йому зробили екстрену операцію на головному мозку. Марадону госпіталізували через сильний стрес, але на комп'ютерній томографії виявили субдуральну гематому.
  • Операція пройшла успішно, тож його виписали з лікарні через кілька днів. Останні два тижні легенда провів у своєму будинку в Тигрі під наглядом медсестри та відновлювався після операції.
  • Найімовірніше, проблеми з серцем були наслідком бурхливої молодості легендарного футболіста. Її можна коротко охарактеризувати трьома словами: секс, кокаїн і футбол.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!