Як наносити гель-лак в домашніх умовах

Кожна дівчина воліє мати гарні нігті, але не кожна жінка може забезпечити собі похід до салону. У цій статті ми розповімо, яким чином нанести гель-лак на нігті вдома, але так, щоб результат буде не гіршим ніж у майстра.

Для того, щоб результат покриття не розчарував, а нігті не зіпсувалися після його зняття, необхідно дотримуватися правильної технології.

1 КРОК

До нанесення кольорового покриття необхідно підготувати руки, провести манікюр, надати нігтям форму, обробити зону кутикули. Далі необхідно пройтися бафіком по поверхні нігтів, знявши з них блиск, і знежирити нігтьову пластину, видаливши весь пил, бруд і шкірний жир за допомогою безворсовой серветки, просоченої знежирювачем. Після цього нанести праймер або бондер і дати йому 1 хвилину просохнути на повітрі.

Після цього можна приступати до першого етапу покриття - основа (база) для гель-лаку.

Базове покриття можна наносити двома способами^

  • робити зміцнення нігтьової пластини (для тонких нігтів)
  • просто наносити тонким шаром на нігті (якщо нігті досить міцні), висушуючи покриття в лампі.

 

2 КРОК

Після того, як ми нанесли базове покриття на всі нігті ми приступаємо до кольорового покриття. Кольоровий гель-лак можна розділити по щільності - є гель-лаки, яким достатньо одного шару для щільного відтінку, є ті, яким потрібно 3 і навіть 4 шари.

3 КРОК

Для того, щоб акуратно нанести термо гель-лак на FRENCH на нігтьову пластину необхідно враховувати його консистенцію.  Якщо Ви новачок в нігтьової індустрії - краще вибирати гель-лаки середньої густини і густі, так Вам легше буде зробити акуратний манікюр.  Для акуратного покриття не беріть занадто багато гель-лаку на пензель, нехай перший шар буде напівпрозорим, від його рівності залежить подальший вигляд Вашого манікюру.  Далі необхідно просушити покриття в лампі і нанести таким же чином 2 шар. Другий шар перекриє всі недоліки.

4 КРОК

Не знімаючи липкого шару з покриття необхідно покрити його топом - глянсовим або матовим. Топове покриття захищає наш кольоровий гель-лак від відколів, впливу зовнішнього середовища і від вигорання. 

5 КРОК

Далі потрібно зняти липкий шар з покриття спеціальною рідиною. Деякі застосовують спирт для зняття липкого шару - він дійсно добре знімає липкий Слока, проте досить сильно сушить шкіру рук і пальчиків.

6 КРОК

Для того, щоб наситити нашу шкіру після процедури, а саме після численних рідин і сушки в лампі - наносимо  масло на зону кутикули і втираємо масажними рухами. Особливого догляду під час носіння гель-лак не вимагає, проте масло можна наносити кілька разів на тиждень на зону кутикули - так вони будуть більш доглянутими.

Отже, користуючись нашими порадами Ваші нігті будуть завжди доглянутими та гарними, а Ви заощадите гроші на відвідування салону.