Як обрати срібні сережки з обручом

Сережки з обручом є важливим ювелірним продуктом; діамантові, золоті та срібні обручі прикрасять ювелірний гардероб і подарують вам чудові щоденні аксесуари. Сережки из серебра з обручом доступні в набагато ширшому діапазоні розмірів, ніж майже будь-який інший предмет ювелірних виробів. Незалежно від того, чи купуєте ви перший набір таких сережок, чи хочете вкласти гроші в пару різнопланових алмазних обручів, розмір є важливим фактором у вашому виборі. Дозвольте нам допомогти вибрати правильні срібні сережки з обручом для вашої колекції.

Сережки з обручом - це чудовий щоденний штапель і веселий аксесуар для особливих випадків. Сережки з дрібного обруча, 12 мм до 15 мм, з мінімальними прикрасами - повсякденні і невимушені, а великі сережки з обручом з ромбовими акцентами досить приємні для формального вигляду. Для офісу найбільш універсальними є невеликі та середні обручі, розміром приблизно 1,5 мм і менше. Якщо ви любите вихідні в клубні танці, то, швидше за все, ви отримаєте багато користі від пари надмірно великих срібних обручів. Якщо ви віддаєте перевагу ранковій пробіжці, то прості сережки в стилі хаггі, які ледь обмотаються навколо мочки вуха, можуть бути мудрою інвестицією. Вибирайте срібні сережки, які ви зможете регулярно носити, щоб максимально використати бюджет.

Жінці з колекцією дизайнерського одягу від надиханих міських брендів потрібна хоча б одна пара великих срібних сережок з обручом, діаметром не менше 2 мм, тоді як дівчина з чітко підібраними костюмами нейтральних відтінків повинна мати  дрібні срібні обручі. Якщо у вас вже є кілька пар невеликих обручів, подумайте про додавання до колекції пари великих.

Справжні срібні обручі можуть бути стрункими, елегантними або товстими і драматичними. Сережки з обручом з великою кількістю прикрас із дорогоцінних каменів або алмазів будуть широкими, щоб вмістити безліч блискучих каменів. Якщо ви хочете урізноманітнити свою ювелірну колекцію, то подумайте про придбання сережок як з тонкими, так і товстими обручами різних розмірів.

Отже, срібні сережки з обручом це не лише вигідна інвестиція, але, найголовніше, чудова прикраса, яка підійде кожній жінки не залежно від статусу, віку та способу життя.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

3660