Ескортниця, Гогілашвілі та Семенченко: Буданов прокоментував пов'язані з ним скандали

Ескортниця, Гогілашвілі та Семенченко: Буданов прокоментував пов'язані з ним скандали

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов прокоментував кілька пов'язаних з ним скандальних історій, про які повідомляли ЗМІ.

Йдеться, зокрема, про його дружбу із колишнім заступником глави МВС Олександром Гогілашвілі, який колись влаштував "розбірки" на блокпосту. А також звільнення з-під арешту командира батальйону "Донбас" Семена Семенченка та нагородження блогерки Ксюші Манекен. Свої дії Буданов пояснив у коментарі NV.

Він, зокрема, розповів, що ще до повномасштабного російського вторгнення з дружиною підселився в будинок до сім'ї тодішнього заступника глави МВС Олександра Гогілашвілі. За його словами, це було тоді, коли у його власній квартирі робили ремонт. Буданов каже, що й далі спілкується з Гогілашвілі й не бачить у цьому нічого поганого.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Він пояснив, що колишній заступник міністра приєднався до спецпідрозділу військової розвідки "Шаман" та брав участь у відбитті атаки росіян на аеродром у Гостомелі в перший день війни.

Буданов також розповів, чому у червні 2022 року ГУР Міноборони України попросило відпустити Семена Семенченка, який перебував під домашнім арештом, на війну.

"Ненормально було, коли Семенченка закрили, давайте з цього почнемо. Не вдаватимемося в подробиці, але хоч би яким він був, він точно не найголовніший ворог України. Чи зробив він свій внесок у 2014 2015 роки? Де він зараз? Подивимось", сказав Буданов.

А стосовно нагородження під час війни відзнаками розвідки деяких блогерів, зокрема ескортниці Ксюші Манекен, Буданов запевнив, що блогери активно виконували завдання української розвідки. Проте, вдаватися в подробиці керівник ГУР не став.

Скандальна українська блогерка Ксюша Манекен (Оксана Волощук) у березні отримала нагороду від Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Її нагородили відзнакою "за сприяння військовій розвідці України II ступеня".

Блогерка поспішила розповісти про це в Instagram, але відразу ж отримала шквал критики.

Читайте також: