Франція здолала Португалію у серії пенальті та вийшла у півфінал Євро-2024

Гравці Франції святкують перемогу після матчу

Збірна Франції перемогла команду Португалії у серії пенальті і стала другим півфіналістом Євро-2024 з футболу.

Це вже третє протистояння Португалії та Франції на чемпіонатах Європи. На попередньому Євро-2020 команди зіграли внічию 2:2 у груповому етапі, а в 2016 році саме вони зійшлися в поєдинку за трофей.

У першому таймі обидві команди не створили багато небезпечних моментів перед воротами суперника. Більше контролю над м'ячем мав Португалія, але перший удар в сторону воріт здійснили французи.

У другому таймі гра стала більш активною. Але ніякі голи не були забиті ні під час основного, ні під час додаткового часу.

У серії післяматчевих пенальті французи виявилися сильнішими і реалізували всі свої спроби.

Португалія – Франція 0:0, 3:5 (серія пенальті)

У півфіналі Франція зустрінеться з Іспанією. Цей матч відбудеться 9 липня.

Нагадаємо, що збірна Іспанії з футболу здолала збірну Німеччини в овертаймі і стала першим півфіналістом Євро-2024. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь іспанців.