Як отримати канадську візу українцю у 2024 році

Канада завжди була країною можливостей для багатьох іноземців. Українці не виняток. Адже для них у Канаді склалися цілком хороші умови.

З початку війни в Україні, питання, як отримати канадську візу, змінилося. Адже багато саме українців отримали статус тимчасового захисту. А вже він змінив правила гри.

Як відкрити канадську візу: що потрібно знати про міграцію до Канади 

Якщо відійти від теми війни, то міграція до Канади має свої переваги та недоліки. Деякі плюси, які точно мігрант знайде в країні:

 1. Економічні можливості. Канада вирізняється досить розвиненою економікою. Саме тому в країні безліч можливостей для працевлаштування та підприємництва. Мігранти можуть знаходити роботу в різних галузях, включно з IT, охороною здоров'я, сферою освіти та медицини. 

 2. Канада відома своїм різноманіттям культур і національностей. 

 3. Якість життя. Канада часто визнається однією з найкращих країн для життя завдяки високому рівню життя, доступній системі охорони здоров'я, високому рівню безпеки.

 4. Освіта. Канада пропонує високоякісну освіту на всіх рівнях. І такі можливості доступні й мігрантам зокрема. Утім, потрапити на таке навчання досить складно. 

Мігранти, які тривалий час проживають у Канаді, можуть мати можливість отримати канадське громадянство. Такий фактор і стає причиною, чому багато мігрантів обирають саме Канаду для міграції. 

як отримати канадську візу

Загалом Канада досить часто входить до списку країн, до яких хочуть мігрувати багато іноземців. 

Як оформити канадську візу? 

Почнемо з того, що для Канади є чітка процедура міграції. Йдеться про всіх іноземців. 

Загальні етапи отримання громадянства в Канаді:

 1. Спочатку визначте тип візи, який необхідний. Такий процес однаковий буквально у всіх країнах. Канада пропонує різні типи віз залежно від мети поїздки: туристична віза, робоча віза, студентська віза.

 2. Заповнення заяви онлайн. Подайте заяву на візу на офіційному сайті Посольства Канади або через систему онлайн-подання заяв.

 3. Сплатіть візовий збір. 

 4. Підготуйте необхідні документи, включно з паспортом, фотографіями, запрошенням, підтвердженням фінансової спроможності, медичною страховкою та іншими документами, відповідно до вимог типу візи.

 5. Після подання заяви очікуйте розгляду заяви на візу. Час очікування може бути різним, тому цей нюанс краще уточнити заздалегідь. 

 6. Отримання візи.

Загалом основну інформаційну функцію виконує Посольство Канади. До нього ж потрібно надати всі необхідні документи. Там же можна знайти інформацію, як подати заявку на канадську візу. 

Як отримати канадську візу для українців: чому можна отримати відмову? 

як відкрити канадську візу

Попри всі нюанси, питання, як податися на канадську робочу візу, може отримати негативну відповідь. На це є свої причини.

Кілька прикладів: 

 1. Суворі вимоги до документів. Канада має суворі вимоги до документів, необхідних для отримання візи. Наприклад, обов'язковою може бути вимога підтвердження фінансової спроможності, мети поїздки. Загалом посольство може запросити багато додаткових даних. 

 2. Канадські візові офіцери здійснюють ретельну перевірку заяв і документів, щоб упевнитися в правдивості наданої інформації. Це може зайняти час і вимагає від заявників бути готовими надати додаткові відомості, якщо буде потрібно. Утім, боятися такого не варто, і потрібно просто надати більше даних чи документів. 

 3. Великий обсяг заяв. Канада є популярним напрямком для багатьох іноземців, тому консульства та посольства можуть отримувати велику кількість заяв на візу, що призводить до затримок в опрацюванні заяв і збільшення часу очікування.

 4. Складнощі в отриманні робочих та імміграційних віз. Для отримання робочих та імміграційних віз канадська влада може вимагати додаткові документи, що підтверджують кваліфікацію, досвід роботи, пропозицію про роботу, сертифікацію. Такі правила діють і для українців. 

Для успішного отримання канадської візи рекомендується заздалегідь підготувати всі необхідні документи, уважно ознайомитися з вимогами та інструкціями на офіційному сайті консульства Канади, а також бути готовим до можливих затримок і запитів додаткової інформації з боку візових офіцерів.

Зараз українців у Канаді досить багато, що не робить процес простішим. Для біженців з України є окремі умови отримання візи. Утім, умови можуть змінюватися і досить швидко.