На тлі спеки: "Укренерго" попередило про масштабні відключення електроенергії 12 липня

На тлі спеки:

Національна енергетична компанія "Укренерго" повідомила про значні обмеження у подачі електроенергії на 12 липня. Заходи щодо обмеження споживання електроенергії застосовуватимуться протягом усієї доби.

"З 16:00 до 23:00 обленерго застосовуватимуть чотири черги відключень одночасно. У решту годин буде задіяно три черги", - зазначено у заяві "Укренерго".

Причиною необхідності відключень є аномальна спека в Україні та Європі, яка призвела до зростання споживання електроенергії. Враховуючи існуючий дефіцит енергії в системі, обленерго змушені вводити обмеження протягом усього дня.

"Укренерго" вказує, що дефіцит енергії є результатом російських терористичних атак на українську енергетику. З початку року Росія вчинила 8 масованих нападів на енергосистему країни. В результаті Україна втратила 9 ГВт виробничої потужності електростанцій.

"Така потужність дорівнює споживанню влітку в пікові години таких європейських країн як Нідерланди або Фінляндія, чи разом Словаччини та країн Балтії", - підкреслюють у компанії.

Читайте також: