«Нищити терористів на їхній території – справедливо». Зеленський показав відео наслідків атак РФ

«Нищити терористів на їхній території – справедливо». Зеленський показав відео наслідків атак РФ

Українські воїни продовжують успішно відбивати атаки російських ракет. Тільки за останню добу було збито дві ракети "Калібр" та вчора - 12 ракет і 13 безпілотників. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський, опублікувавши відео наслідків ворожих ударів.

Президент заявив: "Тільки за останню добу наші воїни збили два російські "Калібри". Щоразу, кожної ночі і кожного дня, ми продовжуємо відбивати атаки".

Зеленський наголосив на тому, що російський терор не припиняється, і нам необхідно збільшувати тиск на Росію. "У нас достатньо рішучості, щоб знищувати терористів на їхній території. Ми очікуємо такої самої рішучості від наших партнерів. Разом ми можемо зупинити Росію і захистити життя", - заявив Президент.

"У нас достатньо рішучості знищувати терористів на їхній території - це справедливо. І потрібна така ж рішучість і від наших партнерів. Ми можемо зупинити Росію. Разом з усіма у світі, хто цінує життя, ми це зробимо", - запевнив Зеленський.

Нагадаємо, що внаслідок ворожих атак загинули дві людини, а 53 особи постраждали, у тому числі троє дітей. Сьогодні ранком також сталася ракетна атака на Київську область, в результаті якої двоє людей були поранені.

За даними Повітряних сил ЗСУ, ворог атакував трьома крилатими ракетами середньої дальності "Калібр" з акваторії Азовського моря на морську базу в Київській області. Дві ракети були знищені зенітними ракетними підрозділами Повітряних сил.

Читайте також: