Туреччина здолала Австрію і стала останнім чвертьфіналістом Євро-2024

Збірна Туреччини здобула перемогу над збірною Австрії і потрапила до чвертьфіналу Євро-2024. Команда здобула перемогу з рахунком 2:1.

Перший гол був забитий вже на перших хвилинах матчу. Меріх Демірал відкрив рахунок на 1:0 після кутового.

Капітан Австрії Марко Арнаутович пропустив можливість зрівняти рахунок на початку другого тайму. Нападник опинився очі в очі з голкіпером, але не використав свій шанс.

Туреччина подвоїла свою перевагу після іншого кутового. Демірал знову відзначився, перестрибнувши суперників в штрафному майданчику.

Австрія зуміла скоротити відставання після свого кутового. Міхаель Грегорич довершив атаку у штрафному майданчику Туреччини. Але інших можливостей австрійці не створили і зазнали поразки.

Це вперше з 2008 року, коли Туреччина досягла півфіналу, ця команда повертається до чвертьфіналу Євро.

Туреччина зіграє в чвертьфіналі з Нідерландами, які перемогли команду Румунії з рахунком 3:0. Матч відбудеться 6 липня в Берліні.

Чвертьфінальні пари Євро-2024

• П'ятниця, 5 липня. 19:00. Іспанія - Німеччина
  • П'ятниця, 5 липня. 22:00. Португалія - Франція
  • Субота, 6 липня. 19:00. Англія - Швейцарія
  • Субота, 6 липня. 22:00. Нідерланди - Туреччина

Збірна Нідерландів також потрапила до чвертьфіналу, перемігши команду Румунії з рахунком 3:0.

Збірна Португалії також вийшла в чвертьфінал, перемігши команду Словенії у серії пенальті. Збірна Франції також потрапила до чвертьфіналу, перемігши команду Бельгії з рахунком 1:0.

Збірна Англії також вийшла в чвертьфінал, перемігши команду Словаччини з рахунком 2:1 після додаткового часу.