Збірна Нідерландів вийшла у чвертьфінал Євро-2024, розгромивши Румунію

Збірна Нідерландів забила 3 голи збірні Румунії та вийшла у чвертьфінал Євро-2024.

Обидві команди набрали по 4 очки в груповому раунді: румуни виграли групу Е з Україною, а Нідерланди вийшли з групи D як одна з найкращих третіх команд разом з Австрією та Францією.

Найгостріший момент на початку матчу створили румуни: Денніс Ман пробив над поперечиною. Нідерланди відповіли голом на 20-й хвилині. Коді Гакпо з лівого флангу відкрив рахунок - 1:0.

У другому таймі Нідерланди розпочали активніше. Зокрема, Вірджил ван Дейк влучив у стійку після кутового.

Вдруге м'яч опинився у воротах румунів після години гри. Гакпо був близький до дубля, але його гол скасували через офсайд.
Перевагу Нідерландів урешті подвоїв Доніелл Мален. Гакпо віддав асистенту, який зробив удар - 2:0.

Євро-2024. 1/8 фіналу

Румунія - Нідерланди 0:3

Голи: Гакпо, 20, Мален, 83, 90+3

Це перший раз з 2008 року, коли Нідерланди досягли чвертьфіналу Євро. Раніше вони вилітала в груповому раунді (2012), 1/8 фіналу (2021) та не пройшла кваліфікацію (2016).

Нагадаємо, збірна Португалії вийшла у чвертьфінал Євро-2024, перемігши команду Словенії у серії пенальті.

Також збірна Франції вийшла у чвертьфінал, перемігши Бельгію з рахунком 1:0.

Англія також пробилася до чвертьфіналу Євро-2024, перемігши Словаччину 2:1 після додаткового часу.