Випадковий автогол визначив чвертьфіналіста Євро-2024

Збірна Франції з футболу продовжує свої успіхи на Євро-2024, вийшовши у чвертьфінал турніру. У матчі 1/8 фіналу французи змогли перемогти команду Бельгії з рахунком 1:0.

Незважаючи на контроль над грою збірної Франції, обидві команди мали свої шанси у першому таймі. Спочатку Кевін Де Брейне пробив прямим ударом зі штрафного, але голкіпер Майк Меньян відбив м'яч. Потім Маркус Тюрам пробував після подачі з флангу, але його удар не дійшов до воріт.

У другому таймі Бельгія продовжила грати на контратаках. Яннік Феррейра-Карраско мав небезпечний момент після передачі від Кевіна Де Брейне, але його удар був заблокований захисником французів Тео Ернандесом.

Проте Франція змогла забити переможний гол. В кінці матчу після прострілу Рандала Коло-Муані, захисник Бельгії Ян Вертонген зрізав м'яч у свої ворота.

У чвертьфіналі Франція зустрінеться з переможцем пари Португалія - Словенія в матчі, який відбудеться 5 липня.

Нагадаємо, що чинний віце-чемпіон Європи з футболу - збірна Англії, також вийшла у чвертьфінал, перемігши Словаччину з рахунком 2:1 після додаткового часу.