Команда Зінченка обіграла "Барселону"

Лондонський "Арсенал", в якому грає українець Олександр Зінченко, переміг "Барселону" у товариському матчі з рахунком 5:3.

Гра пройшла 27 липня у Лос-Анджелесі, пише ТСН.

На сьомій хвилині забив гравець "Барселони" Роберт Левандовські. Через шість хвилин Букайо Сака зрівняв рахунок.

На 22-й хвилині Сака не зміг реалізувати пенальті. На 34-й хвилині забив "каталонець" Рафінья.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Але до перерви "Арсеналу" вдалось зрівняти рахунок. Відзначився новачок клубу Кай Гаверц.

У другому таймі у складі лондонців дубль оформив Леандро Троссард. Ферран Торрес відповів йому голом.

За хвилину до кінця основного часу забив півзахисник лондонського клубу Фабіу Вієйра.

Зінченко не брав участі у грі через травму.

Колишній тренер збірної України Андрій Шевченко невдовзі може повернутися до тренерської роботи.

Шевченко, який нещодавно відновив кар'єру футболіста, щоб зіграти у лізі Піке, став одним із претендентів на посаду головного тренера Боснії та Герцеговини.