Нападник збірної України відзначився дублем у матчі чемпіонату Іспанії

Футбольна команда "Жирона" із українським нападником Артемом Довбиком у стартовому складі здобула вольову перемогу над "Альмерією" у 10-му турі Ла Ліги.

Зустріч завершилася з рахунком 5:2 на користь "Жирони", повідомляє "РБК-Україна".

На початку матчу каталонці почали невдачно. Команда Довбика пропустила два голи до середини першого тайму. Лео Баптістан, центрфорвард "Альмерії", забив два м'ячі.

Проте українець зі своїми партнерами не поклалися і розпочали ремонт. Спочатку Мартін скоротив відставання, відправивши м'яч у нижній кут від пасу Гарсії.

Далі Довбик забив два голи всього за 4 хвилини. Спочатку він пробив воротаря з гострого кута з меж штрафного майданчика, а потім навадив захисників на вході до штрафного майданчика та точним пострілом відправив м'яч у дальню дільницю воріт.

У другому таймі команда продовжила розгромляти суперників. Савіо та Стуані забили голи. Савіо майстерно пробив у кут від пасу Гарсії, а Довбик закрити удар Мартінеса з меж штрафного. В підсумку рахунок став 5:2 на користь "Жирони".

Українському нападникові знадобилося 66 хвилин, щоби провести на полі.

За статистикою, у Артема Довбика 10 матчів та 5 голів у Ла Лізі.

До цього він також забив гол у кваліфікації Ліги чемпіонів в матчі за "Дніпро-1".