"Шахтар" програв "Барселоні"

Футбольний клуб "Шахтар" з Донецька зазнав поразки в матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів від "Барселони". Зустріч на стадіоні в Барселоні завершилася з рахунком 2:1.

У першому таймі "Барселона" зуміла двічі забити гол. На 28-й хвилині Ферран Торрес вразив ворота "гірників" після удару Ферміна Лопеса по стійці. Через 8 хвилин Лопес самостійно забив другий гол, виконавши удар з меж штрафного.

У другому таймі "Шахтар" зміг скоротити відставання у рахунку. На 62-й хвилині Георгій Судаков пробив м'яч в сітку після передачі від Іраклі Азарова. Однак, на 70-й хвилині гол Лопеса не був зарахований через офсайд.

На останніх хвилинах "гірники" доклали багато зусиль і змусили суперників зажуритися.

Після цієї поразки "Шахтар" залишається на третьому місці групи H з трьома очками. "Барселона" з дев'ятьма балами лідирує, а "Порту" з трьома балами знаходиться на другій позиції. "Антверпен" з нульовими очками замикає таблицю.

У наступному матчі третього туру групи H "Антверпен" зустрінеться з "Порту". Ця гра відбудеться 25 жовтня о 22:00 за київським часом.