Україна у топ-10 в останній чоловічій естафеті сезону Кубка світу з біатлону

Чоловіча збірна України з біатлону зайняла дев'яте місце в останній естафетній гонці сезону Кубка світу в США.

Українську команду у естафеті представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Віталій Мандзин і Антон Дудченко.

Збірна України прагнула до підіуму, але після третього етапу їхні шанси звузилися до збереження місця в топ-10.

Артем Прима, пройшовши перший етап без додаткових патронів, передав естафету на четвертому місці з відставанням 11 секунд від лідера.

Дмитро Підручний підняв Україну на друге місце на другому етапі. Він використав один додатковий патрон на стрільбі і по передачі був відсталий від лідера-Італії на 31 секунду. Його час на етапі був четвертим результатом.

Віталій Мандзин, почавши третій етап добре, опустився на п'яте місце. На другій стрільбі він отримав штрафне коло і втратив практично хвилину на останньому колі. Він передав естафету з відставанням в 2 хвилини 50 секунд.

Антон Дудченко зробив дві додаткові постріли на четвертому етапі і підняв Україну на восьме місце перед останнім колом. Однак він був повільнішим за своїх суперників і фінішував на дев'ятому місці.

Переможцем естафети стала збірна Норвегії. Італія здобула срібло, обійшовши Німеччину за результатами останнього етапу.

9. Україна (1+7) +3:56.4

Збірна України була виключена із змішаної естафети на заключному етапі Кубка світу в Осло 3 березня.

Українська юніорська збірна з біатлону отримала срібні медалі на чемпіонаті світу, попри низькі очікування.