Тільда Свінтон стала новою музою Педро Альмодовара

Британська акторка Тільда Свінтон зізнається, що закохалася в творчість іспанського кінематографіста Педро Альмодовара після перегляду його драми «Жінки на межі нервового зриву».

Сумісна робота із ним дуже стала дуже цікавою. Мовний бар’єр не завадив спілкуватися Тільді та Педро на знімальній площадці.

Педро Альмодовар не приховує, що давно мріяв зняти Свінтон. Так, картина «Людський голос» стане його першою англомовною стрічкою, де знялася ця неординарна британська акторка.

«Людський голос» було відзнято протягом одинадцяти діб в липні 2020-го року та презентовано у вересні в рамках міжнародного фестивалю у Венеції, де Тільда Свінтон отримала почесного «Лева» за вклад у кінематограф.

«Людський голос» розповідає про Жінку, яка начебто завмерла, сподіваючись на повернення колишнього коханого, що так і не забрав свої валізи. Вона розділяє самотність із голосом у телефонній слухавці та відданим собакою, який не розуміє, чи залишив його господар. Дві живі істоти, що застрягли в невизначеності болісного очікування.

При прокаті в Україні стрічка буде супроводжуватись ексклюзивною бесідою Тільди Свінтон та Педро Альмодовара з його братом – Агустіном Альмодоваром, продюсером та постійним колаборантом великого іспанського режисера.

Тож кожен глядач зможе після перегляду фільму знайти відповіді на свої запитання та почути від творців «Людського голосу» всю правду про стрічку і їх творчий процес.