Літак з аргентинським футболістом Сала виявлений на дні Ла-Маншу

21 січня приватний літак, на борту якого перебував аргентинський футболіст Еміліано Сала, пропав з екранів радарів. Що летів з французького Нанта в столицю Уельсу Кардіфф Piper 46 Malibu впав в Ла-Манш. 

Зниклий приватний літак Piper 46 Malibu, на якому летів аргентинський футболіст Еміліано Сала, був виявлений на дні протоки Ла-Манш вранці 3 лютого. Про це повідомляє телеканал Sky News.

Пошуки літака, що впав вела команда глави компанії Blue Water Recoveries, вченого-океанографа Девіда Мернсі і команда Управління з розслідування авіаційних подій Великої Британії на судні Geo Ocean III.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Стояли до останнього: в Україні відзначають день пам'яті "кіборгів"

Увечері 21 січня приватний літак з футболістом, який прямував з Нанта (Франція) в столицю Уельсу Кардіфф,  пропав з екранів радарів . Перед цим спортсмен встиг повідомити друзям, що  "літак, здається, ось-ось розвалиться" .

Сала виступав за "Нант" з 2015 року, в нинішній трансферне вікно оформив перехід в "Кардіфф Сіті". 21 січня він попрощався з партнерами по французькому клубу і вилетів на нове місце роботи.

Пошуки  тривали до 24 січня . Потім родичі Сала почали власні пошуки. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

18