Немає світла – немає зв'язку та інтернету: чи зможуть Київстар, Vodafone та lifecell підготуватися до складної зими

Немає світла – немає зв'язку та інтернету: чи зможуть Київстар, Vodafone та lifecell підготуватися до складної зими

Українці продовжують адаптуватись до регулярних відключень електроенергії, які стали невід'ємною частиною повномасштабної війни. Президент Володимир Зеленський звернув увагу на проблему стабільного мобільного зв'язку і доручив підготувати звіт про готовність операторів до блекаутів.

Коли електроенергія вимикається, багато користувачів переходять на мобільний інтернет, оскільки домашній Wi-Fi перестає працювати. Це призводить до збільшення навантаження на базові станції операторів, які не розраховані на таку ситуацію. Як результат, якість зв'язку погіршується.

Мобільні оператори постійно готуються до зростання навантаження. Вони встановлюють додаткові батареї на базові станції, а також використовують генератори для підтримки роботи мережі протягом відключень електрики. Однак, навіть такі заходи не гарантують повної стабільності під час тривалих блекаутів.

Залежно від вимог Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій, оператори мають забезпечити автономне резервне харчування своїх базових станцій на чотири години. Крім того, до 2025 року ця норма має відповідати не менше ніж 75% базових станцій.

Фінансові показники операторів покращуються, але бізнес в Україні зазнає збитків. Держава вимагає збільшення інвестицій у мережі, але компанії більш зацікавлені в прибутку для акціонерів. Чекається рішення щодо збільшення кількості базових станцій і продовження часу автономної роботи.

Користувачам рекомендується підготуватись до тривалих відключень електрики, використовувати мобільний зв'язок для основних потреб та перейти на технологію xPON для надійного інтернет-підключення. Базові станції в Україні мають тривалу автономну роботу, але необхідно готуватись до найгірших сценаріїв.

Читайте також: