«Повернеться за добавкою». Глава МЗС Британії пояснив, чому потрібно зупинити Путіна

Великобританський міністр закордонних справ Девід Кемерон попереджає, що якщо не зупинити президента Росії Володимира Путіна в Україні, він повернеться за добавкою і скоїть нову агресію. Він переконує, що Велика Британія повинна розуміти, як змінився світ після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Міністр зазначає, що сили, які управляють Путіним - агресивний Китай і ісламський екстремізм - не зникнуть відразу. Він наголошує, що не можна сподіватися на чарівне повернення світу в його колишній стан. Кемерон закликає Британію, США та інші країни НАТО продовжувати підтримувати Україну.

Міністр також згадує політику умиротворення, яку британський уряд проводив з нацистським режимом Адольфа Гітлера, та констатує, що умиротворення диктаторів врешті-решт руйнує британські інтереси та призводить до втрат людей.

Недавно президент України Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеним міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Кемероном, який здійснив свій перший іноземний робочий візит у Київі. Того ж дня Девід Кемерон став новим міністром закордонних справ Великої Британії.

Пентагон раніше розповів, в чому полягають помилки Путіна.