Співачка Надя Дорофєєва випустила сольний хіт

Надя Дорофєєва - одна з найоригінальніших і екстравагантних співачок українського шоу-бізнесу, манера самовираження якої захоплює шанувальників. 

Учасниця музичного колективу "Время и Стекло", який не так давно оголосив про розпад, завойовує серця мільйонів своїм оптимізмом. Крім того, Дорофєєва відкрита зі своїми шанувальниками і зовсім без сорому ділиться з фанатами подробицями особистого життя. Як відомо, Дорофєєва ось уже кілька років у шлюбі зі співаком Володимиром Дантесом. 

З розпадом колективу Надя Дорофєєва вирішила йти далі. Швидше за все, вона починає сольну кар'єру і не так давно представила своїм фанатом свою нову пісню, яку заспівала дуетом з музикантом Грішою Ванюшкіним. Відеокліп записували на даху багатоповерхівки, з якої відкривається захоплюючий панорамний вид. В одному з фан-пабліків Дорофеєвої в Instagram опублікували уривок ролика. 

Лірична композиція "Черничные ночи" - пісня про любов і почуття. Сама Надя Дорофєєва зазначила, що хоче, щоб ця композиція наповнила фанатів теплом в ці дощові дні. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: