Тарифи на газ можуть бути незмінними цілий рік

«Нафтогазу» доручили продавати блакитне паливо за фіксованою ціною.

Уряд доручив Мінекономрозвитку подати на розгляд рішення, якими передбачається зобов'язання для компанії «Нафтогаг» продавати газ для потреб населення та теплоенерго за фіксованою ціною з квітня цього року до травня 2022 року.

Це доручення було прийнято Кабміном на сьогоднішньому засіданні, пише видання INKORR.com

«Визначити сприяння розвитку ринку природного газу в Україні та забезпечення безпеки постачання побутовим споживачам, у тому числі вразливим, зокрема, шляхом продажу «Укргазвидобуванням» у березні 2021 року природного газу постачальникам газу та виробникам теплової енергії для потреб споживачів житлово-комунальних послуг, у тому числі ОСББ та ЖБК за фіксованою ціною на період з 1 квітня 2021 року до 30 квітня 2022 року в обсягах, які необхідні для задоволення потреб цих категорій споживачів у цьому періоді», — розповів в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко..

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Борг Пенсійного фонду перед Держказначейством за рік зріс на 14 мільярдів

Крім цього, передбачається, що компанія «Укргазвидобування», яка входить до групи «Нафтогаз», із квітня 2021 року продаватиме 100 % обсягів товарного газу всім учасникам ринку природного газу на умовах не гірших, ніж для групи «Нафтогаз».

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: