Україна обіграла Польщу в хокейній кваліфікації Олімпіади-2026

Українська збірна з хокею провела другий матч в олімпійській прекваліфікації. Наша команда перемогла Польщу.

Участь українців в олімпійському турнірі з хокею залежить від їх виступу в прекваліфікаційних матчах. Ця група визначить, хто потрапить до основного раунду кваліфікації в 2026 році.

Наша збірна перемогла Польщу у серії булітів. У регулярному часі гра завершилася з рахунком 2:2, в овертаймі голів також не було. Але наші хокеїсти були вдалішими у серії булітів.

Польща вийшла вперед у першому періоді. Але Україна змогла відновити паритет у другому періоді завдяки голу Дениса Бородая. Польща знову забила у третьому періоді, але Євген Ратушний зрівняв рахунок. Таким чином, основний час матчу завершився з рахунком 2:2.

У серії булітів Україна перемогла з рахунком 2:1.

Олімпійська прекваліфікація. Другий тур

Польща - Україна 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:2)

Завдяки цій перемозі Україна очолила таблицю прекваліфікаційного турніру до Олімпіади. Щоби вийти далі, нам потрібна перемога над Естонією у наступному матчі.

Група J

1. Україна - 5 очок (2 матчі), 6:2 (різниця шайб)
  2. Польща - 4 очки (2 матчі), 6:2
  3. Республіка Корея - 3 очки (2 матчі), 4:6
  4. Естонія - 0 очок (2 матчі), 2:8

Останні матчі в групі України відбудуться у неділю, 11 лютого:

• неділя, 11 лютого, 17:30. Україна - Естонія.
  • неділя, 11 лютого, 21:15. Республіка Корея - Польща.

Нагадаємо, що в першому турі наша збірна перемогла Республіку Корею з рахунком 4:0.