Найбільш високооплачувані професії для дівчат

У сучасному світі, де фемінізм більше не є лайкою, а навіть гордістю для багатьох жінок, на перший план вийшла кар'єра. 

З'явилися професії для дівчат, де багато платять, і їх стало набагато більше, ніж якихось 10-15 років тому. З кожним роком професії з великою зарплатою для дівчат збільшуються, при цьому жінки дійсно можуть працювати нарівні з чоловіками. 

Професії з високою зарплатою для дівчат

Розглядаючи професії з хорошою зарплатою для дівчат, завжди потрібно робити застереження про можливості, навички та бажання. Навіть регіон, де проживає жінка, впливає на її можливості, зокрема й кар'єрні. 

Найбільш високооплачувані професії у світі для жінок, звісно, не можуть бути доступні всім. Адже справа в освіті, а вона у світі стає тільки дорожчою. При цьому часто найдорожчі професії означають і досить дорогий процес навчання. 

Доброю новиною може стати те, що багато платять зараз і без освіти. Здебільшого йдеться про сучасні та нові професії, зазвичай більша зарплата у сфері ІТ, а для роботи в ній достатньо пройти курси або стажування. Загалом хороша робота для дівчат є.

професія для дівчат де багато платять

Деякі професії, які зазвичай пропонують високі заробітні плати, доступні й жінкам: 

 1. Лікарі та хірурги. Медична сфера часто пропонує високі зарплати для лікарів і хірургів (нейрохірургія, кардіологія та онкологія). Вони не тільки прибуткові, а й досить стабільні. 

 2. Керівники. Жінки, які обіймають керівні посади у великих корпораціях або фінансових установах, часто отримують високі заробітні плати. Лише останніми роками перегони на таку посаду стали реальними для багатьох жінок. 

 3. Адвокати. У великих юридичних фірмах та юридичних відділах великих компаній заробітні плати адвокатів можуть бути значними. Для жінок такий варіант теж можливий. 

 4. Інженери. Жінки, які працюють у галузі інженерії (як-от аерокосмічна, нафтогазова та комп'ютерна інженерія), можуть отримувати високі заробітні плати.

 5. IT-фахівці. У сфері інформаційних технологій високий попит на кваліфікованих фахівців, що може призвести до високих заробітних плат. Для жінок це може стати хорошим варіантом. 

 6. Фінансові аналітики та інвестиційні менеджери. У фінансовій галузі можуть бути високі можливості для жінок, які працюють у галузі аналізу та управління інвестиціями.

Звісно, про рівність чоловіків і жінок говорять давно, але в реальності – жінки отримали доступ до багатьох професій лише 20-50 років тому. Зараз для молодого покоління ще більше можливостей. 

Нові професії, які доступні жінкам 

Нові професії з високими зарплатами для жінок можуть містити галузі, які стають дедалі більш затребуваними в сучасному світі. Вони нові, а отже, ще не отримали прапорець "тільки для чоловіків" або "тільки для жінок". 

Деякі з таких професій:

 1. Data Scientist (фахівець з обробки даних). Ця професія затребувана в багатьох галузях і передбачає аналіз даних для виявлення трендів і патернів.

 2. Інженери в галузі штучного інтелекту і машинного навчання. З розвитком штучного інтелекту й автоматизації ця сфера стає дедалі більш значущою, і фахівці в цій галузі отримують високі заробітні плати.

 3. Кібербезпека. Зі зростанням цифровізації кібербезпека стає пріоритетною галуззю для компаній, і фахівці в цій сфері отримують високі заробітні плати.

 4. Фінансові аналітики та аналітики великих даних. У світлі швидкого розвитку цифрової економіки та фінансових ринків попит на аналітиків даних і фінансових аналітиків зростає.

 5. Зі збільшенням інтересу до здорового способу життя і догляду за собою, фахівці в цій галузі можуть отримувати високі заробітні плати у сфері фітнесу, харчування, психології та інших пов'язаних галузях.

 6. У зв'язку зі зростаючою увагою до екологічних проблем і сталого розвитку, фахівці в цій галузі можуть отримувати високі заробітні плати.

Звичайно, вибір професії залежатиме від інтересів, навичок і можливостей кожної жінки. Але навіть наявність більших шансів піти на таку роботу, свідчить і про зростаючу довіру до фахівців жіночого роду в суспільстві. 

Ким можна працювати без освіти? 

Важливо зазначити, що без освіти можливості для отримання високооплачуваних професій нижчі, але й така картина на ринку праці поступово змінюється. 

професії з високою зарплатою для дівчат

Проте зараз є кілька галузей і спеціалізацій, у яких можна знайти роботу з гідним заробітком, навіть без вищої освіти:

 1. Промисловість. Роботи в цій сфері багато і зарплати відносно високі, але й чимало складнощів. У промисловості потрібно працювати багато і часто це стосується саме фізичної праці. 

 2. Торгівля. Робота у сфері продажів, особливо у спеціалізованих сферах, як-от нерухомість, автомобілі, ювелірні вироби та інші, може призвести до хорошого заробітку.

 3. Технічні оператори, монтажники, електрики та інші, можуть бути доступні без вищого освіти і пропонувати хороші заробітні плати. Для жінок така робота доступна, хоча вона і не дуже легка.

 4. Торгові представники. Робота в сфері торгівлі та маркетингу, особливо якщо є навички спілкування з різними клієнтами, може привести до хорошого доходу.

 5. Спеціалісти по догляду за тваринами. Робота в сфері догляду за домашніми тваринами може бути доступною кожному і носити гідні заробітки.

У сучасному світі освіта давно втратила свою значимість. Звичайно, в деяких сферах без цього не обійтися, наприклад, у сфері медицини, але в багатьох - діяльність можлива без вищої освіти.

На які сфери звернути увагу в найближчому майбутньому?

Вибір професії залежить від інтересів, навичок, цілей і можливостей кожної конкретної дівчини. Однак деякі області точно будуть актуальними в наступні роки:

 1. Сфера IT постійно росте, і запит на кваліфікованих спеціалістів також високий.

 2. Медицина. Кар'єра в медичній сфері, як лікар, медична сестра, фармацевт або зубний лікар, може запропонувати хороші заробітні плати і стабільну кар'єру в найближчі роки.

 3. Сфера фінансів та інвестицій також пропонує безліч можливостей для роботи.

 4. Професії в області інженерії, як інженер-будівельник, інженер-розробник, інженер-електронщик та інші, можуть бути високооплачуваними і пропонувати цікаві можливості для кар'єрного зростання в найближчі роки.

Створення власного бізнесу або стартапа може бути шляхом до фінансової незалежності для будь-якої жінки і сьогодні, і через 10 років.

Де жінка буде складно заробляти?

Сьогодні жінки можуть успішно конкурувати з чоловіками у багатьох професійних, ідеальний кандидат для роботи обирається на основі його навичок, кваліфікації та професійного досвіду, а не пола. Однак деякі області можуть бути все ще складнішими для жінок:

 1. Важка фізична робота (вантажник або будівельник) може бути фізично більш важкою для жінки, але це, скоріше, пов'язано з фізичними відмінностями, ніж з недоліком компетенцій у жінки.

 2. У деяких сферах, де переважає чоловіча культура, таких як деякі сегменти технічного або фінансового секторів, жінки можуть натрапити на перепони через існуючі стереотипи.

 3. Військова служба.

Деякі професії, такі як пожежні або водії, можуть вимагати фізичної сили, що може стати проблемою для жінок через їх біологічні особливості. Проте, кожен рік жінки показують, що вони можуть подолати будь-які стереотипи.