Драматична перемога Англії та розгромна поразка Грузії: результати матчів за 30 червня

Збірна Англії пробилася до чвертьфіналу Євро-2024

Збірна Англії з футболу, яка є чинним віцемпіоном Європи, зуміла пройти до чвертьфіналу турніру після складної перемоги над збірною Словаччини з рахунком 2:1 після додаткового часу.

У груповому етапі англійці забили лише два голи і закінчили два з трьох матчів внічию. Їх єдина перемога відбулася в поєдинку зі Сербією з рахунком 1:0.

Збірна Словаччини також досягла плей-оф через рейтинг третіх місць. Їм єдиною командою, яка зуміла перемогти їх, була збірна України з рахунком 2:1.

Збірна Іспанії також пробилася до чвертьфіналу

Збірна Іспанії, яка вважалася одним з найбільших фаворитів турніру, зуміла пройти до чвертьфіналу після переконливої перемоги над збірною Грузії з рахунком 4:1.

Іспанці виграли всі три матчі у груповому етапі з загальним рахунком 5:0.

Збірна Грузії стартувала на турнірі з поразки від Туреччини, але зуміла набрати чотири очки в двох наступних матчах, включаючи сенсаційну перемогу збірної над Португалією з рахунком 2:0.

Німеччина стала другим чвертьфіналістом

Збірна Німеччини зуміла пройти до чвертьфіналу після перемоги над збірною Данії з рахунком 2:0.

У чвертьфіналі Німеччині доведеться зіграти з переможцем матчу між збірними Іспанії і Грузії.

Цікаво, що під час матчу між Німеччиною та Данією виникла сильна гроза, і гру було призупинено.

Попередній чемпіон Європи – збірна Італії – програла збірній Швейцарії з рахунком 2:0.