«Була закоханість»: Надя Дорофєєва розповіла, що відчуває до Позитива

30 жовтня відбудется грандіозний прощавальний концерт «Последний Танец». Напередодні події знаменитий дует поділився зі СЛАВА+ маловідомими подробицями та зізнався - вони більше, аніж друзі. 

Певно, навколо кожного гурту, де співають дівчина та хлопець, вирують чутки. Дует "Время и Стекло" - не виняток. Про це розповіли Славі Дьоміну Надя Дорофєєва та Позитив у новому випуску СЛАВА+, пише видання INKORR.com

З самого початку співпраці Наді та Позитиву приписували роман. І, як виявилося, зовсім не дарма.

Під час розмови зі Славою Дьоміним Надія розповіла, що нещодавно писала великий текст про те, як почуває себе поруч з Олексієм. Таке завдання їй поставили режисери для останнього грандіозного концерту "Последний танец", який відбудеться 30 жовтня у Палаці Україна. Співачка виконала прохання, втім, не думала, що відчуватиме подібне:

Мене "мурашило" 800 разів. Я прожила різний спектр емоцій від самого початку гурту, адже ми познайомилися за два роки до створення "Время и Стекло". Ба більше, ходили на побачення... Між нами була закоханість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Юлія Саніна заговорила про другу дитину

Виявилося, згодом сильна симпатія переросла у повне неприйняття. Артистам було важко працювати разом, вони довго притиралися. Все змінилося після виходу хіта "Имя 505". У той момент Надя і Позитив по-новому подивилися одне на одного.

Раніше наші конфлікти здавалися мені бомбою, істерикою. Зараз я дивлюся на них, як на дрібниці. Бо провести стільки років разом і так мало сваритися - успіх. Ми більше, аніж просто друзі. Ми як брат і сестра. Бо коли навіть посваришся, потім вийдеш на сцену, поглянеш в очі Олексію й розумієш, наскільки він рідний, - зізнається Дорофєєва.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: