Денис Реконвальд перевтілився у випускника у новому кліпі

Фотосесія у шкільному спортзалі, випускний вальс і перший поцілунок з однокласницею: Денис Реконвальд презентував зворушливий кліп «Перший поцілунок» з ностальгією за школою. 

Нове відео артиста зворушує до сліз і нинішніх старшокласників, і тих, хто вже не перший рік як попрощався зі шкільною лавою. Сценарій роботи розповідає історію справжньої дружби, першого кохання та першого поцілунку.

Для головної ролі в кліпі Денису Реконвальду довелося омолодитися: артист збрив бороду, приміряв шкільну форму та перевтілився в учня випускного класу.

Свою нову пісню, яка вийшла одразу в двох версіях: українською та російською, і кліп на неї співак присвячує випускникам, а також всім, у кого перша любов і перший поцілунок відбулися у шкільні часи. Як і в кліпі, перший поцілунок артиста стався за грою «в пляшечку». Під час зйомок Денис Реконвальд з ностальгією згадав про це:

«Мій перший поцілунок відбувся у класі сьомому-восьмому за грою «в пляшечку». Дівчина була старшокласницею, а ви розумієте, що це означало в той час! Я весь тремтів, дуже переймався! Але запам'ятав цей момент на все життя».

Кадри відео з капсулою часу, в яку герої поміщали знакові для них речі та повідомлення, були екранізовані зі спогадів артиста.

“На світанку у випускному класі ми з друзями закопували в коробці записки-мрії та побажання. Через деякий час ми так і не знайшли цю коробку, але, я пам'ятаю, що всі мої бажання звідти здійснилися, - розповідає Денис. - Завжди потрібно мріяти і ставити цілі. Доклавши зусилля, може відразу, а може з роками, вони обов'язково стануть реальністю. Моя капсула в майбутнє - цьому приклад.”

Режисером відео стала Катерина Лесик. У коментарях під кліпом глядачі діляться своїми шкільними спогадами та ностальгують за шкільними пригодами. Багато хто відзначає, що відео переносить їх у тінейджерські спогади, і від нього стає тепло на душі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

348