Євро-2024: Нідерланди здобули вольову перемогу над Польщею

Українська збірна з футболу зазнала поразки в матчі проти Нідерландів з рахунком 2:1 на початку третього дня чемпіонату Європи-2024. Про це повідомляє Суспільне.

Обидві команди були постраждалі від втрат гравців перед цією грою. Українські футболісти змушені були виключити Френкі Де Йонга та Тена Компейнерса. З свого боку, в Польщі 11 гравців мали травми, у тому числі лідер атаки Роберт Левандовські, який не зміг взяти участь в цьому поєдинку.

Нідерланди розпочали гру активніше і створили декілька моментів, але поляки відкрили рахунок на 29-й хвилині. Проте, Нідерланди змогли зрівняти рахунок на 29-й хвилині за рахунок рикошету від гравця Польщі.

У другому таймі нідерландці контролювали хід гри і виконували більше атак. Незважаючи на це, вони не могли створити багато моментів над воротами Польщі. Однак на 83-й хвилині Ваут Вегхорст забив переможний гол із прострілу з флангу.

Польща та Нідерланди є учасниками групи D, разом з Францією та Австрією.